Tom de Bruyn osobně představil Chocolate in a bottle na krásném galavečeru s degustací, který se konal v císařském sále Lobkowiczkého paláce v areálu Pražského hradu. Kromě Chocolate byl hvězdou večera i Petr Nárožný jako kultivovaný průvodce galavečerem a Jan Smigmator, stále známější novodobý Frank Sinatra.


Děti mohli ochutnat nealkoholickou variantu spolu se Šmoulíky v rámci Rozprávkolandu v mnoha městech Slovenska.


Chocolate in a bottle se prezentoval na největším koncertu skupiny Elán v roce 2015, a to na břehu Slnečných jazér. Stejně jako na koncertu Heleny Vondráčkové v Bratislavě.


Mohli jste potkat Chocolate in a bottle na různých automobilových a motorkářských závodech, třeba na závodech v Českém Šternberku a nejdůležitějším závodu motorek na Slovakiaringu.


Hotel Leonardo v centru Prahy poskytl své krásné prostory pro degustaci, na které Chocolate in a bottle uvedla Světlana Nálepková.


Poprvé byl Chocolate in a bottle představen v České republice na galavečeru v hotelu Boscolo ***** v Praze, na kterém jste mohli potkat jako moderátora Petra Rychlého a zaposlouchat se do vystoupení Felixe Slováčka se synem Felixem Slováčkem mladším, které střídal houslový mág Pavel Šporcl.

Chocolate in a bottle potkáte na každé Playboy party a křestu nových čísel časopisu Playboy na Slovensku.